-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-27-012481-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30218503
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-19-013336-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136959
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-12-012100-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30069164
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 15 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-11-012911-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30056569
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скрапленийПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 17 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-10-011645-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042919
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖОВТНЕВЕ ТРАМВАЙНЕ ДЕПО" ЄДРПОУ: 37765988ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скрапленийЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-10-008879-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040166
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 17 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-07-011240-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029427
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-07-009999-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028184
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03360874ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-04-009441-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989846
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 22 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-07-27-011295-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29921926
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-07-23-011534-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29897544
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-07-16-001942-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29829046
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скрапленийТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-06-18-013509-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29586569
ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скрапленийЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-06-17-012109-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29570561
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" М.ХАРКОВА" ЄДРПОУ: 32444596ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо дизельне- ID: UA-2026-06-12-010933-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29527020
Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо" ЄДРПОУ: 37766028ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -