-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти - Бензин А-95- ID: UA-2023-01-31-014851-a
- Дата створення : 31.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16801645
Галицька районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20847537ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 016:2010 - 19.20.2 - Паливо рідинне та газ; оливи мастильні (Код згідно (ДК 021:2015 -...×-
ДК 016:2010 - 19.20.2 - Паливо рідинне та газ; оливи мастильні (Код згідно (ДК 021:2015 - 09132000-3– Бензин)) (Бензин А-92)
- ID: UA-2016-12-15-002399-b
- Дата створення : 15.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 490411
Галицька районна адміністрація Львівіської міської ради ЄДРПОУ: 20847537ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -