-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-27-005319-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30211363
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-05-22-008250-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29313021
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-04-22-014442-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28997782
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-04-17-009409-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28952767
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 ; Дизельне паливо- ID: UA-2026-04-16-007164-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28936058
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 ; Дизельне паливо- ID: UA-2026-04-16-004071-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28932978
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин- ID: UA-2026-02-10-001554-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28242479
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2026-01-14-003731-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27902386
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2025-09-16-013660-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26453316
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95- ID: UA-2025-02-14-009579-a
- Дата створення : 14.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24436974
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-02-12-011488-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24407900
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А 95, дизельне паливо- ID: UA-2024-10-10-001772-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22845341
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
бензин А 95, дизельне паливо- ID: UA-2024-09-24-009234-a
- Дата створення : 24.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22686444
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А 95, дизельне паливо- ID: UA-2024-04-24-002966-a
- Дата створення : 24.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21384341
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А 95, дизельне паливо- ID: UA-2024-04-01-007767-a
- Дата створення : 01.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21171546
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082496ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися