-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро-5)- ID: UA-2026-08-18-011453-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121296
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро-5)- ID: UA-2026-01-27-014285-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28078555
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро-5)- ID: UA-2025-12-15-011070-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27562982
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро-5)- ID: UA-2025-12-04-017595-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27406499
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро-5)- ID: UA-2025-10-29-011526-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26935680
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро-5)- ID: UA-2025-10-27-013720-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26904235
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро-5)- ID: UA-2025-09-05-004925-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26343259
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро-5)- ID: UA-2025-08-27-004111-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26254188
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5)- ID: UA-2025-06-05-006004-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25517861
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2025-06-05-003592-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25515716
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали, а саме бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2024-12-11-005156-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23619811
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 5
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали, а саме бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2024-10-28-012601-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23048588
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали, а саме Бензин А-95.- ID: UA-2024-08-23-006468-a
- Дата створення : 23.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22396726
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали, а саме Бензин А-95- ID: UA-2024-03-07-010792-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20961786
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали, а саме Бензин А-95- ID: UA-2023-06-06-009279-a
- Дата створення : 06.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18007364
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -