-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо,бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-000343-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259252
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-05-11-001367-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29173639
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-05-04-007045-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29104593
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-02-03-007400-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28164669
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-01-19-008925-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27955109
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), картка; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-12-24-010696-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27746180
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-95- ID: UA-2025-11-17-003676-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27141530
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2025-10-07-000323-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26658726
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 ; Дизельне паливо- ID: UA-2025-08-18-000754-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26160422
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2025-06-11-008830-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25573500
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин- ID: UA-2025-03-27-006654-a
- Дата створення : 27.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24845450
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2025-02-28-010027-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24580738
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 дизельне паливо- ID: UA-2025-02-24-009674-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24522220
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2025-02-24-008600-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24521027
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2025-02-10-001714-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24364907
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися