-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне пальне(Евро-5) в талонах- ID: UA-2026-07-22-011430-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885342
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-07-21-011273-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29872852
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-07-15-008181-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29823740
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне пальне(Евро-5) в талонах- ID: UA-2026-07-15-006535-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29822093
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-07-10-011187-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29789942
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-05-14-014746-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29231280
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-05-08-013196-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29170786
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-03-23-007930-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28692315
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-03-22-000334-a
- Дата створення : 22.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28684189
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне пальне- ID: UA-2026-03-13-008528-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28600962
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне пальне в талонах- ID: UA-2026-03-04-005155-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28494021
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизильне пальне- ID: UA-2025-12-24-010197-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27745655
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ- ID: UA-2025-10-27-008445-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26898969
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-09-15-010255-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26435441
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне пальне- ID: UA-2025-08-12-002819-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26111843
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" ЄДРПОУ: 41183200ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -