-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо в талонах/скретч картках- ID: UA-2026-09-02-013631-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272353
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 18:17)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
бензин А-95 в талонах/скретч картках- ID: UA-2026-08-03-011576-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29980018
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо в талонах/скретч картках- ID: UA-2026-08-03-011559-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29980002
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка- ID: UA-2026-07-31-004363-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29962386
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), картка- ID: UA-2026-07-31-004014-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29962025
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), картка; Дизельне паливо (Євро 5), картка- ID: UA-2026-07-28-010517-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933074
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
бензин А-95 в талонах/скретч-картках- ID: UA-2026-04-22-012881-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28996235
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
бензин А-95 в талонах/скретч-картках- ID: UA-2026-03-26-013091-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28743335
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (талони/скретч-картки)- ID: UA-2026-03-17-009700-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28631395
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (талони/скретч-картка)- ID: UA-2026-03-16-014720-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28621545
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (талони/скретч-картки)- ID: UA-2026-03-16-014710-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28621534
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-02-02-004576-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28146305
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-01-28-012442-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28096296
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин; Дизельне паливо- ID: UA-2026-01-27-006281-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28070569
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
бензин А-95 – 12 000л; ДП – 1 200л ( в талонах, скретч-картках) для забезпечення роботи бе...×-
бензин А-95 – 12 000л; ДП – 1 200л ( в талонах, скретч-картках) для забезпечення роботи бензинових генераторів та спеціалізованого автотранспорту
- ID: UA-2025-12-12-000728-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27526908
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради" ЄДРПОУ: 38661186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -