-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5; Бензин автомобільний А95 Євро5.; газ нафтовий скраплений.- ID: UA-2026-09-04-009435-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298123
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5; Бензин автомобільний А95 Євро5.- ID: UA-2026-09-04-009077-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297752
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5, бензин автомобільний А95 Євро5- ID: UA-2026-07-24-002716-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29901554
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5; Бензин автомобільний А-95 (Євро 5)- ID: UA-2026-06-23-007368-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29622874
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5, бензин автомобільний А-95 Євро5- ID: UA-2026-05-05-004194-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29115628
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (Євро5), дизельне паливо (Євро 5) та газ автомобільний- ID: UA-2026-04-15-007063-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28922081
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне Євро-5- ID: UA-2026-04-07-007390-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28848017
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро5), дизельне паливо (Євро 5) та газу автомобільного, ДК 021:2015 09130000...×-
Бензин А-95 (Євро5), дизельне паливо (Євро 5) та газу автомобільного, ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
- ID: UA-2026-04-06-009041-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28835412
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 Євро-5; Паливо дизельне ДП-Євро5- ID: UA-2026-03-24-001998-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28701868
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 Євро-5, паливо дизельне ДП-Євро5- ID: UA-2026-03-16-008436-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28615260
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А95 Євро-5- ID: UA-2026-03-02-006541-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28465550
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кільце опірне КО-6 (840х580х70)- ID: UA-2025-11-12-000971-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27086337
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП Євро5, бензин А95 Євро-5- ID: UA-2025-11-12-000807-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27086163
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП Євро5, бензин А95 Євро-5- ID: UA-2025-11-12-000555-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27085921
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП Євро5, бензин А95 Євро-5- ID: UA-2025-11-12-000449-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27085801
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -