-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне...×-
Дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо)
- ID: UA-2026-08-31-006551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239850
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистилянти (09132000-3 Бензин,)- ID: UA-2026-08-31-006501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239796
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (0913200...×-
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09132000-3 Бензин, 09134200-9 Дизельне паливо)
- ID: UA-2025-08-15-002910-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26150481
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (0913200...×-
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09132000-3 Бензин, 09134200-9 Дизельне паливо)
- ID: UA-2025-02-24-013084-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24525611
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95,код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти(09132000-3 Бензин)- ID: UA-2024-12-17-000298-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23708788
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95,код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти(09132000-3 Бензин)- ID: UA-2024-11-01-001002-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23095951
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистилянти (09132...×-
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистилянти (09132000-3 Бензин, 091134200-9 Дизельне пальне)
- ID: UA-2024-02-08-012482-a
- Дата створення : 08.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20689002
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (0913200...×-
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09132000-3 Бензин, 09134200-9 Дизельне паливо)
- ID: UA-2023-12-20-007008-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20159133
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистилянти (09132...×-
Бензин А-95, дизельне паливо, код згідно ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистилянти (09132000-3 Бензин, 091134200-9 Дизельне пальне)
- ID: UA-2023-10-11-002265-a
- Дата створення : 11.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19241365
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -