-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-28-008505-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227921
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Газ нафтовий скраплений, талон- ID: UA-2026-07-03-009328-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729564
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Газ нафтовий скраплений, талон- ID: UA-2026-06-23-000617-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29616145
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон. Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує мож...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон. Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує можливість постачання Дизельного палива через АЗС в межах м. Ізюм, Харківської області не менше одна з яка розташованої на відстані не більше 5 кілометрів від фактичного місця розташування Замовника (м. Ізюм вул. Чумацька 11).
- ID: UA-2026-06-04-009939-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29440102
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-92, талон- ID: UA-2026-05-22-000583-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29305365
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-05-12-000759-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29187599
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-92- ID: UA-2026-04-15-011278-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28926241
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-04-15-010725-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28925714
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Газ нафтовий скраплений, талон- ID: UA-2026-04-09-011024-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28881692
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо; бензин автомобільний А-92- ID: UA-2026-01-14-008404-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27907058
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо; бензин автомобільний А-92- ID: UA-2024-12-30-007954-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23910712
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений (для автомобільного транспорту)- ID: UA-2024-12-30-001959-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23904739
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений (для автомобільного транспорту)- ID: UA-2023-12-28-001364-a
- Дата створення : 28.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20273628
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо; бензин автомобільний А-92- ID: UA-2023-12-22-016956-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20218116
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПАЛИВО ДИЗЕЛЬНЕ ДП-3 ЄВРО- ID: UA-2023-12-22-008917-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20210065
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена