-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-08-10-008885-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040142
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-06-12-006754-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29522828
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (бензин А-95)- ID: UA-2026-06-08-012123-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29470705
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-05-20-002228-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29278159
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-04-01-010458-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28793799
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (бензин А-95)- ID: UA-2026-04-01-010334-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28793675
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-02-06-009383-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28216905
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-01-30-012078-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28134260
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-01-20-003500-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27967175
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-01-15-004690-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27917868
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (бензин А-95)- ID: UA-2025-12-09-005432-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27460650
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2025-11-19-011410-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27185065
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (бензин А-95 та дизельне паливо)- ID: UA-2025-10-06-011009-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26654967
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-95 та дизельне паливо)- ID: UA-2025-03-13-007595-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24702676
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А95)- ID: UA-2025-03-10-004164-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24656217
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -