-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-07-27-003430-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29914109
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-07-15-005576-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29821126
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-06-02-007452-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29408793
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-04-08-005030-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28860528
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-01-19-011002-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27957150
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-09-25-006508-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26554188
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-01-08-004015-a
- Дата створення : 08.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23962150
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-92 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-01-08-003368-a
- Дата створення : 08.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23961458
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Паливо дизельне)- ID: UA-2024-03-22-001122-a
- Дата створення : 22.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21093903
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, паливо дизельне)- ID: UA-2023-10-19-007298-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19341801
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, паливо дизельне)- ID: UA-2023-06-21-001540-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18178710
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Паливо дизельне)- ID: UA-2022-12-27-008438-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16468908
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Паливо дизельне)- ID: UA-2022-12-27-007213-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16467768
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-95, паливо дизельне)- ID: UA-2022-11-25-006533-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15992002
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Дизпаливо)- ID: UA-2022-10-18-006649-a
- Дата створення : 18.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15606439
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -