-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-11-009605-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30053275
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-11-008868-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052532
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Газ нафтовий скраплений, талон- ID: UA-2026-08-10-006896-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30038198
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-10-006658-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30037946
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-10-006322-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30037627
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-07-09-008636-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29775433
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-07-09-008423-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29775203
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-07-09-008162-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29774943
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-06-09-004202-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29476721
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-05-14-002858-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29219446
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-92 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Бензин А-92 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-05-11-003554-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29175830
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-05-05-003885-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29115311
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон; Бензин А-95 (Євро 5), тал...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон
- ID: UA-2026-03-13-010661-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28603061
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон; Дизельне паливо (Євро 5), тал...×-
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон
- ID: UA-2025-12-23-006581-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27717823
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Нафта і дистиляти ( Бензин А-95; Дизельне паливо; Нафтовий газ скраплен...×-
Нафта і дистиляти (Нафта і дистиляти ( Бензин А-95; Дизельне паливо; Нафтовий газ скраплений))
- ID: UA-2024-12-24-012485-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23846586
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" ЄДРПОУ: 02000369ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена