-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-08-05-003424-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29996650
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5); Бензин А-92 (Євро 5); Газ нафтовий скраплений.- ID: UA-2026-08-03-000644-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29969135
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка; Бензин А-92 (Євро 5), картка; Газ нафтовий скраплений, к...×-
Дизельне паливо (Євро 5), картка; Бензин А-92 (Євро 5), картка; Газ нафтовий скраплений, картка
- ID: UA-2026-07-28-005042-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29927587
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скраплений газ ПБА, бензин А-95, Дизельне паливо- ID: UA-2026-07-28-003380-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29925925
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-07-20-005166-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29855227
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-07-15-005687-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29821227
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Газ нафтовий скраплений, талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), тал...×-
Газ нафтовий скраплений, талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон
- ID: UA-2026-06-04-001243-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29431413
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-05-05-011804-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29123203
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон- ID: UA-2026-04-28-001500-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29046157
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-04-09-008338-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28879000
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (в талонах); дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2026-01-14-010244-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27908864
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (в талонах); дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2025-01-03-002363-a
- Дата створення : 03.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23934250
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (в талонах); дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2024-02-02-000267-a
- Дата створення : 02.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20612734
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (в талонах); дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2023-01-10-003873-a
- Дата створення : 10.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16562269
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2022-12-14-003144-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16247133
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена