-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-008132-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254953
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо Євро-5 (талони)- ID: UA-2026-09-01-007649-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254471
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-07-20-002020-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29852079
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-06-09-008258-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29480761
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-06-09-007731-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29480238
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-06-09-007431-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29479927
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-05-11-011056-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29183298
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-04-23-007548-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29006951
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-03-20-001603-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28670544
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-03-20-001063-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28669968
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-03-17-008885-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28630584
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-03-17-008307-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28630000
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 Євро (талони/скретч-картки) та Дизельне паливо Євро-5(талони/скретч-картки )...×-
Бензин А-95 Євро (талони/скретч-картки) та Дизельне паливо Євро-5(талони/скретч-картки )
- ID: UA-2026-01-05-004965-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27837526
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 Євро (талони/скретч-картки)- ID: UA-2025-11-04-001808-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26984416
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 Євро (талони/скретч-картки) та Дизельне паливо Євро-5 (талони/скретч-картки )- ID: UA-2025-09-15-010176-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26435370
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -