-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-95 (Схід)- ID: UA-2026-09-01-002996-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249875
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 11:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-95 (Захід)- ID: UA-2026-09-01-002434-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249302
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паливо дизельне- ID: UA-2026-08-27-005738-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30211779
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 годин назад
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паливо дизельне (Схід)- ID: UA-2026-07-27-002000-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29912687
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паливо дизельне (Захід)- ID: UA-2026-07-23-001306-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29887333
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-95 (Захід)- ID: UA-2026-05-21-012279-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29303144
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-95 (Схід)- ID: UA-2026-05-21-011925-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29302788
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Л-Євро5-В0 (Схід)- ID: UA-2026-05-21-006664-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29297537
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Л-Євро5-В0 (Захід)- ID: UA-2026-05-21-006376-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29297247
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-З-Євро5-В0 (Схід)- ID: UA-2026-05-20-014528-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29290400
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-З-Євро5-В0 (Захід)- ID: UA-2026-05-20-013796-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289677
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо дизельне (Захід)- ID: UA-2026-03-23-011283-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28695634
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо дизельне (Схід)- ID: UA-2026-03-20-009962-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28678843
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин автомобільний А-95-Євро5 (Захід)- ID: UA-2026-03-19-012947-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28666268
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин автомобільний А-95-Євро5 (Схід)- ID: UA-2026-03-19-001245-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28654580
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -