-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рентгенівська плівка для вологого друку, синьочутлива, 30х40 №100- ID: UA-2025-07-15-003548-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25880067
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська міська лікарня" Шаргородської міської ради Жмеринського району Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32354000-9 ПлівкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рентгенівська плівка для вологого друку, синьочутлива, 30х40 №100- ID: UA-2024-05-23-006191-a
- Дата створення : 23.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21639712
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська міська лікарня" Шаргородської міської ради Жмеринського району Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рентгенівська плівка для вологого друку, синьочутлива, 30х40 №100- ID: UA-2023-08-07-000328-a
- Дата створення : 07.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18596835
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська міська лікарня" Шаргородської міської ради Жмеринського району Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ренгенпліка 30*40 №100- ID: UA-2023-04-05-001332-a
- Дата створення : 05.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17414629
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська міська лікарня" Шаргородської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32354110-3 Рентгенівська плівкаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медична рентгенівська плівка в аркушах- ID: UA-2022-02-28-000294-a
- Дата створення : 28.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14302318
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська міська лікарня" Шаргородської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до аудіо- та відеообладнання(РМПС30х40см №100 Кровлекс-ОРГ)- ID: UA-2020-10-27-007635-a
- Дата створення : 27.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6919982
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Рентгенплівка – ДК 021:2015 - 32350000-1 – «Частини до аудіо - та відеообладнання» (Рентге...×-
Рентгенплівка – ДК 021:2015 - 32350000-1 – «Частини до аудіо - та відеообладнання» (Рентгенплівка - ДК 021:2015: 32354110-3 - Рентгенівська плівка)
- ID: UA-2020-10-21-007024-a
- Дата створення : 21.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6817209
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Частини до аудіо- та відеообладнання(Плівка лазерна медична Лізоформ TXБ)- ID: UA-2020-10-20-004849-a
- Дата створення : 20.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6795464
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчова плівка- ID: UA-2020-08-14-002331-a
- Дата створення : 14.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5928694
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32354800-7 Харчова плівкаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Частини до аудіо - та відеообладнання»- ID: UA-2020-06-09-004492-b
- Дата створення : 09.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5209517
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Частини до аудіо - та відеообладнання»- ID: UA-2020-06-09-002406-b
- Дата створення : 09.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5205705
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Частини до аудіо - та відеообладнання» (Плівка лазерна медична TXБ )- ID: UA-2020-06-09-001318-b
- Дата створення : 09.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5203692
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до аудіо- та відеообладнання- ID: UA-2020-04-15-001785-b
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4828652
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до аудіо- та відеообладнання (плівка лазерна медична Лізоформ)- ID: UA-2020-02-18-000323-a
- Дата створення : 18.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4505369
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флюорографічна плівка Кровлекс- МРФ РФ 70мм /30,5м- ID: UA-2019-09-26-001222-b
- Дата створення : 26.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3828885
Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 33868196ДК 021:2015: 32354110-3 Рентгенівська плівкаЗавершена -