-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акустичні системи, мікрофон- ID: UA-2022-11-16-006239-a
- Дата створення : 16.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15890446
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акустичні системи- ID: UA-2022-11-16-006203-a
- Дата створення : 16.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15890401
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навушники- ID: UA-2022-09-22-002678-a
- Дата створення : 22.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15399957
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікшерний пульт- ID: UA-2021-05-05-001877-a
- Дата створення : 05.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9758691
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Турова акустична система типу Лінійний масив 8”- ID: UA-2021-01-27-002780-c
- Дата створення : 27.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8290648
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі до апаратури- ID: UA-2020-11-26-002102-a
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7399769
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Монітор сценічний активний Park Audio SM1...×-
ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Монітор сценічний активний Park Audio SM124-P)
- ID: UA-2020-02-20-001392-a
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4524598
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Пульт мікшерний Allen &Heath SQ6)- ID: UA-2020-01-31-000643-c
- Дата створення : 31.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4411318
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (In-Ear система Sennheiser EW IEM G4-TWIN-...×-
ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (In-Ear система Sennheiser EW IEM G4-TWIN-G)
- ID: UA-2020-01-31-002365-a
- Дата створення : 31.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4411162
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акустична система, портативні bluetooth колонки- ID: UA-2019-11-27-002252-b
- Дата створення : 27.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4075087
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акустична система, підсилювач, бездротова мікрофонна система, мікрофонна стійка- ID: UA-2019-10-28-000792-c
- Дата створення : 28.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3939170
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Радіосистеми- ID: UA-2019-03-07-000338-b
- Дата створення : 07.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3170190
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акустичні системи- ID: UA-2019-03-25-001226-c
- Дата створення : 25.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3158975
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрофони та гучномовці- ID: UA-2018-11-27-001855-b
- Дата створення : 27.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2634982
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрофони та гучномовці- ID: UA-2018-11-27-001891-b
- Дата створення : 27.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2634976
Заклад культури "Міський Палац мистецтв" ЄДРПОУ: 23056167ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -