-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-10-10-010562-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26716900
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-10-10-010307-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26716641
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-08-11-008146-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26105019
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-08-11-007959-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26104834
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-08-11-007733-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26104617
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-08-04-011599-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26047057
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-08-04-010930-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26046384
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-08-04-009953-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26045420
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3. (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словни...×-
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3. (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
- ID: UA-2024-12-11-022604-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23637092
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2024-11-26-001346-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23394446
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2024-10-27-000917-a
- Дата створення : 27.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23036138
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 4. (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словни...×-
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 4. (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
- ID: UA-2024-06-25-011447-a
- Дата створення : 25.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21928029
Відділ освіти, молоді та спорту Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект інтерактивного мультимедійного обладнання- ID: UA-2023-12-01-010889-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19865285
Відділ освіти, молоді та спорту Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняКваліфікаціявід початку періоду пройшло 714 робочих днів
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2023-07-31-008565-a
- Дата створення : 31.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18544148
Відділ освіти, молоді та спорту Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивний комплект- ID: UA-2021-12-23-005215-b
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13394801
Відділ освіти, молоді та спорту Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -