-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС, комп. м...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС, комп. модуль (i7, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), Wi-Fi, BT, підтримка декількох облікових записів, бездротова трансляція, настінне кріплення
- ID: UA-2025-11-25-009012-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27258202
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. м...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i5, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), настінне кріплення
- ID: UA-2025-11-14-011949-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27132006
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання в комплекті д...×-
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання в комплекті для оснащення навчального кабінету)
- ID: UA-2025-02-27-013110-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24569691
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. м...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i5, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), мобільний стенд
- ID: UA-2024-12-09-019405-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23588962
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання- ID: UA-2024-09-16-010550-a
- Дата створення : 16.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22598837
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання в...×-
ДК 021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання в комплекті (Ноутбук Lenovo Idea Pad 3 15ITL6. Інтерактивна дошка Intboard. Кабель мультимедійний HDMI. MS Windows 10 Pro. Кронштейн до проектора, колонки Genius)
- ID: UA-2023-12-26-014864-a
- Дата створення : 26.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20256918
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2021-10-21-006077-b
- Дата створення : 21.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12067987
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22110114ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізор- ID: UA-2021-09-10-005957-c
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11468647
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22110114ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот 1 - Інтерактивні панелі; Лот 2 - Телевізор- ID: UA-2021-08-12-009684-a
- Дата створення : 12.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11091162
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22110114ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (телевізор в комплекті)- ID: UA-2020-09-02-010779-b
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6133926
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22110114ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (телевізор в комплекті)- ID: UA-2020-09-02-010534-b
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6133586
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22110114ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -