-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-07-09-009440-a
- Дата створення : 09.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25837842
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-07-09-005050-a
- Дата створення : 09.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25833434
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2024-11-14-002870-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23247649
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерак...×-
«За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна панель)»
- ID: UA-2024-03-13-010234-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21009122
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (інтеракт...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (інтерактивна панель)
- ID: UA-2022-12-01-010938-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16061280
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимед...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійний комплект)
- ID: UA-2021-07-30-005712-b
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10919418
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (32322000-...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (32322000-6: Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна дошка та мультимедійний проектор), 32322000-6: мультимедійний проектор)
- ID: UA-2020-09-04-011532-b
- Дата створення : 04.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6171390
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимед...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійний комплекс)
- ID: UA-2018-11-02-000347-a
- Дата створення : 02.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2532640
Виконавчий комітет Білозірської сільської ради ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимед...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійний комплекс)
- ID: UA-2018-10-12-000404-a
- Дата створення : 12.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2462800
Виконавчий комітет Білозірської сільської ради ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (інтеракти...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (інтерактивна дошка та проектор)
- ID: UA-2018-10-11-000218-a
- Дата створення : 11.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2457585
Виконавчий комітет Білозірської сільської ради ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплект...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015-32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплект обладнання для навчальних кабінетів)
- ID: UA-2017-10-03-001225-b
- Дата створення : 03.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1192732
Виконавчий комітет Білозірської сільської ради ЄДРПОУ: 04407744ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -