-
-
Відкриті торги
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання для занять в...×-
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання для занять в інклюзивному класі у закладах освіти Бородянського району)
- ID: UA-2020-10-13-000283-c
- Дата створення : 13.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6685713
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (придбання обладнання відеонагляду в...×-
32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (придбання обладнання відеонагляду в Немішаївську ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
- ID: UA-2020-09-14-000710-a
- Дата створення : 14.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6272782
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійний інтерактивний комплекс для кабін...×-
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійний інтерактивний комплекс для кабінетів початкових класів «Нова українська школа»)
- ID: UA-2020-02-11-000729-a
- Дата створення : 11.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4471761
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплект мультимедійного обладнання)- ID: UA-2019-10-01-002323-b
- Дата створення : 01.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3844052
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізор з кріпленням, кабелем HDMI 10 м у комплекті- ID: UA-2019-09-03-002843-b
- Дата створення : 03.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3742026
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інтерактивна панель з PC модулем- ID: UA-2019-08-22-000764-a
- Дата створення : 22.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3710976
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійний інтерактивний комплекс для кабінет...×-
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійний інтерактивний комплекс для кабінетів початкових класів «Нова українська школа»)
- ID: UA-2019-07-01-001330-a
- Дата створення : 01.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3530575
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійний комплекс для медіатеки- ID: UA-2019-01-25-002536-a
- Дата створення : 25.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3121079
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійний інтерактивний комплекс- ID: UA-2019-01-25-001433-c
- Дата створення : 25.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3118128
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інтерактивна панель- ID: UA-2019-01-25-001429-c
- Дата створення : 25.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3072631
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (інтерактивна панель)- ID: UA-2018-11-13-001760-b
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2792274
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплект мультимедійного обладнання)- ID: UA-2018-11-13-002364-a
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2791049
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання ( мультимедійний проектор)- ID: UA-2018-11-13-002082-b
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2790538
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2018-11-14-003002-a
- Дата створення : 14.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2648026
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор ROMSAT 55USK1810T2, з кріпленням, кабел...×-
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор ROMSAT 55USK1810T2, з кріпленням, кабелем HDMI 10м у комплекті)
- ID: UA-2018-10-24-001536-c
- Дата створення : 24.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2625984
Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143910ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -