-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2024-12-16-023012-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23707889
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2024-10-25-005645-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23024647
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-12-11-000112-a
- Дата створення : 11.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19984713
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-10-03-006533-a
- Дата створення : 03.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19158253
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб підприємства- ID: UA-2022-12-13-001820-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16221925
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання природного газу постачальником "останньої надії"- ID: UA-2021-12-16-002664-a
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13194287
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб підприємства- ID: UA-2021-11-19-002046-c
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12585495
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб підприємства- ID: UA-2021-11-02-004499-a
- Дата створення : 02.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12252013
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб підприємства- ID: UA-2021-10-20-001295-a
- Дата створення : 20.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12039038
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ для потреб підприємства- ID: UA-2021-09-27-007861-b
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11726562
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ для підприємства- ID: UA-2021-09-27-000839-c
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11715975
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ для потреб підприємства- ID: UA-2021-09-09-000540-b
- Дата створення : 09.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11437334
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (природний газ(в тому числі послуги транспортування для точки виходу)- ID: UA-2020-11-19-002119-b
- Дата створення : 19.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7285637
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (природний газ в тому числі послуги транспортування для точки виходу)- ID: UA-2019-11-01-001490-b
- Дата створення : 01.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3958901
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 481 день назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)- ID: UA-2018-12-14-000620-b
- Дата створення : 14.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2865148
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590004ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -