-
-
Відкриті торги
-
КЕП
27.12.2 Апаратура електрична для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не біль...×-
27.12.2 Апаратура електрична для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більше ніж 1000 В (31681000-3 Супутні товари до електричного обладнання)27.12.22-30.00 Вимикачі
- ID: UA-2016-09-13-000389-c
- Дата створення : 13.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 216121
ДК 021:2015: 31681000-3 Супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
27.12.2 Апаратура електрична для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більш...×-
27.12.2 Апаратура електрична для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більше ніж 1000 В (31681000-3 Супутні товари до електричного обладнання) 27.12.22-30.00 Вимикачі, пускачі
- ID: UA-2016-09-06-000203-a
- Дата створення : 06.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 204419
ДК 021:2015: 31681000-3 Супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
28131Помпи для рідин; підіймачі рідин- ID: UA-2015-08-05-000121
- Дата створення : 05.08.15
- Внутрішній номер закупівлі: 20885
ДК 021:2015: 31681200-5 Електричні насосиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
28131- ID: UA-2015-08-05-000109
- Дата створення : 05.08.15
- Внутрішній номер закупівлі: 20877
ДК 021:2015: 31681200-5 Електричні насосиТорги відміненоТорги відмінено -