-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля камяне та брикет торфяний- ID: UA-2025-10-01-009520-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26612774
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне ДГ (13-100) та брикети торф'яні- ID: UA-2024-07-10-003184-a
- Дата створення : 10.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22036734
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2023-08-04-007938-a
- Дата створення : 04.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18591782
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо- ID: UA-2022-12-27-011246-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16471698
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2022-11-02-003402-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15739494
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2022-10-17-008248-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15596059
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2022-10-05-004645-a
- Дата створення : 05.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15502821
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2021-10-12-002030-c
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11946999
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2021-10-12-004397-b
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11946817
Михайло - Лукашівська сільська рада ЄДРПОУ: 25477986ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -