-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому...×-
Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
- ID: UA-2026-09-02-008484-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267267
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа, патрон- ID: UA-2026-09-02-001040-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259931
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ІЗЮМА" ЄДРПОУ: 34978610ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник LED, лампа люмінесцентна, лампа LED.- ID: UA-2026-09-01-001958-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248853
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампа LED Ex...×-
ДК 021:2015:31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампа LED Expert )
- ID: UA-2026-09-01-001280-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248183
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛОНЯНСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37490818ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (лампа світло...×-
ДК 021:2015:31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (лампа світлодіодна Videx 10 Вт A60, лампа світлодіодна TITANUM 50 ВтA140 )
- ID: UA-2026-09-01-000988-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247915
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛОНЯНСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37490818ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лампи світлодіодні- ID: UA-2026-08-31-011693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244968
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31531000-7 - Лампи- ID: UA-2026-08-31-006400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239703
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 31531000-7 ЛампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект світлодіодних автоламп (за кодом ДК 021:2015 31530000-0 — Частини до світильникі...×-
Комплект світлодіодних автоламп (за кодом ДК 021:2015 31530000-0 — Частини до світильників та освітлювального обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-002757-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236050
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світлодіодна лампа- ID: UA-2026-08-31-000672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233915
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23068809ДК 021:2015: 31531000-7 ЛампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи- ID: UA-2026-08-28-003271-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222716
Комунальне некомерційне підприємство "Світловодська центральна районна лікарня" Світловодської міської ради ЄДРПОУ: 01995083ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лампи- ID: UA-2026-08-28-002824-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222279
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи- ID: UA-2026-08-27-009440-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215476
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 31531000-7 ЛампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа LED- ID: UA-2026-08-27-007203-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30213224
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (Лампи)- ID: UA-2026-08-27-006296-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30212331
ДК 021:2015: 31531000-7 ЛампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання Лампи та стартери (для Бу...×-
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання Лампи та стартери (для БудРем)
- ID: UA-2026-08-27-001165-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30207208
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -