-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник настінний- ID: UA-2022-02-15-007095-b
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14135524
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
LED ліхтарики (налобні)- ID: UA-2021-08-30-008331-a
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11296203
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
LED ліхтарики (налобні)- ID: UA-2021-08-12-000824-a
- Дата створення : 12.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11076177
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2021-04-13-002744-a
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9487165
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2021-04-13-002616-a
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9486926
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
LED світильники- ID: UA-2021-04-09-000802-c
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9441389
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та запасні частини- ID: UA-2021-03-26-004618-c
- Дата створення : 26.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9249576
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник настінний LED овал 12w білий ІР65- ID: UA-2021-03-15-000713-b
- Дата створення : 15.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9038807
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)- ID: UA-2020-12-01-007108-b
- Дата створення : 01.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7472329
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура (LED світильники (ЖКГ))- ID: UA-2020-07-20-005131-b
- Дата створення : 20.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5643795
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура (LED світильники (ЖКГ))- ID: UA-2020-06-19-006938-c
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5342990
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтар налобний YJ-1898-1- ID: UA-2020-06-01-006639-b
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5136772
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтарі- ID: UA-2020-05-19-005120-c
- Дата створення : 19.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5030170
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2018-10-17-002297-b
- Дата створення : 17.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2610936
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Світильники (Код по ДК 021:2015 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)- ID: UA-2018-03-01-002065-c
- Дата створення : 01.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1825796
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -