-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Генератор бензиновий інверторний EnerSol EPG-4000ISE.- ID: UA-2024-08-02-010361-a
- Дата створення : 02.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22221582
Шумська міська рада ЄДРПОУ: 04396259ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрогенераторна установка OKOYAMA PT-3500, 230В, 2,8/3 кВт, бак 15 л, 43 кг, мідь, ручн...×-
Електрогенераторна установка OKOYAMA PT-3500, 230В, 2,8/3 кВт, бак 15 л, 43 кг, мідь, ручн.старт
- ID: UA-2023-12-12-006942-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20014573
Шумська міська рада ЄДРПОУ: 04396259ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензинові генератори- ID: UA-2023-03-27-011279-a
- Дата створення : 27.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17348167
Шумська міська рада ЄДРПОУ: 04396259ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Генератор BOORWELD BR1100X5 (три фази)- ID: UA-2022-11-22-010547-a
- Дата створення : 22.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15954878
Шумська міська рада ЄДРПОУ: 04396259ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -