-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка- ID: UA-2026-07-28-004996-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29927551
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари різні- ID: UA-2025-06-10-010757-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25562209
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка обрізна- ID: UA-2025-06-05-013616-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25525596
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні пелети з деревини- ID: UA-2024-06-05-011420-a
- Дата створення : 05.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21753134
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні пелети з деревини- ID: UA-2023-12-20-004898-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20157013
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
- 5
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні пелети з деревини- ID: UA-2023-09-11-012361-a
- Дата створення : 11.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18930302
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні пелети з деревини- ID: UA-2023-06-08-014438-a
- Дата створення : 08.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18043479
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні пелети з тирси сосни- ID: UA-2023-04-28-001482-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17610017
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні пелети з тирси сосни- ID: UA-2023-04-28-001371-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17609911
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні пелети з тирси сосни- ID: UA-2023-04-28-001191-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17609739
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні пелети з тирси сосни- ID: UA-2023-04-26-007796-a
- Дата створення : 26.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17590513
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні пелети з тирси сосни- ID: UA-2023-04-26-007500-a
- Дата створення : 26.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17590226
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні пелети з тирси сосни- ID: UA-2023-04-26-005169-a
- Дата створення : 26.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17587896
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні пелети з деревини- ID: UA-2023-04-04-010171-a
- Дата створення : 04.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17411188
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні пелети з деревини- ID: UA-2023-02-01-010156-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16814132
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -