-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-08-14-001791-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30085276
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-08-14-001258-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30084735
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-08-14-000735-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30084205
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев`яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-08-07-008474-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30026669
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна (А) непросочена тип I- ID: UA-2026-08-07-007734-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025928
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пиломатеріали (дошка, бруси)- ID: UA-2026-05-15-011492-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29243207
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дошки хвойних порід, обрізні, сосна, ДСТУ EN 1927-2:2019, клас B, 4-6 м- ID: UA-2026-05-15-011060-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29242759
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дошка хвойних порід, обрізна, сосна, ДСТУ EN 1927-2:2019, клас B, 50х150-200 мм, 4-6 м- ID: UA-2026-05-14-013213-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29229761
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дошка хвойних порід, обрізна, сосна, ДСТУ EN 1927-2:2019, клас B, 50х150-200 мм, 4-6 м- ID: UA-2026-05-14-012437-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29228998
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев`яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-05-01-004557-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29089071
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев`яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-05-01-002975-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29087490
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна (А) непросочена тип 1- ID: UA-2026-05-01-001562-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29086112
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев`яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-05-01-000771-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29085322
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев`яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-04-30-010333-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29082926
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна (А) непросочена тип І- ID: UA-2026-04-30-009562-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29082147
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -