-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пиломатеріали- ID: UA-2025-03-14-003917-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24713668
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні- ID: UA-2024-09-23-003058-a
- Дата створення : 23.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22665425
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина паливна 1-ї групи (твердих порід - дуб, бук, граб)- ID: UA-2024-02-08-011794-a
- Дата створення : 08.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20687725
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пиломатеріали- ID: UA-2023-08-24-000158-a
- Дата створення : 24.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18762946
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина паливна 1-ї групи (твердих порід - дуб, бук, граб)- ID: UA-2023-07-31-000182-a
- Дата створення : 31.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18535819
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина паливна 1-ї групи (твердих порід - дуб, бук, граб)- ID: UA-2023-07-20-005174-a
- Дата створення : 20.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18455764
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дровяна для НП використання в кількості 53 куб.м. на суму 79818 грн.00коп.в т ч...×-
Деревина дровяна для НП використання в кількості 53 куб.м. на суму 79818 грн.00коп.в т ч ПДВ 13303 грн.00 коп
- ID: UA-2023-03-14-007860-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17231852
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пиломатеріали- ID: UA-2023-02-19-000443-a
- Дата створення : 19.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17021614
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03419000-0 ЛісоматеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рейка 3х5- ID: UA-2022-12-14-013353-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16257376
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03419000-0 ЛісоматеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісоматеріали- ID: UA-2022-07-22-003255-a
- Дата створення : 22.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14954133
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03419000-0 ЛісоматеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рейки 3х5- ID: UA-2021-12-24-010378-c
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13434291
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03419000-0 ЛісоматеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні тирсові брикети- ID: UA-2021-11-23-005486-a
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12633672
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні без доставки- ID: UA-2020-09-08-004529-b
- Дата створення : 08.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6200133
12 ДЕРЖАВНА ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНА ЧАСТИНА УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (Брус дерев’яний, рейки дерев’яні)- ID: UA-2020-06-01-003332-b
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5131947
12 ДЕРЖАВНА ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНА ЧАСТИНА УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38068662ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -