-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ ІІІ група для ППБ БЕМД с. Видричка (ДК 021:2015:03410000-7 Дерев...- ID: UA-2026-09-03-004075-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277546
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ І групи для ППБ БЕМД с. Косівська Поляна ( ДК 021:2015:03410000-...×-
Деревина дров"яна НВ І групи для ППБ БЕМД с. Косівська Поляна ( ДК 021:2015:03410000-7 Деревина )
- ID: UA-2026-09-03-003639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277103
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ І група для ППБ БЕМД с. Чинадійово, с.Кленовець ( ДК 021:2015:03...×-
Деревина дров"яна НВ І група для ППБ БЕМД с. Чинадійово, с.Кленовець ( ДК 021:2015:03410000-7 Деревина )
- ID: UA-2025-09-19-001356-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26487199
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ І групи для ППБ БЕМД с. Косівська Поляна ( ДК 021:2015:03410000-...×-
Деревина дров"яна НВ І групи для ППБ БЕМД с. Косівська Поляна ( ДК 021:2015:03410000-7 Деревина )
- ID: UA-2025-09-19-000418-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26486255
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ ІІІ група для ППБ БЕМД с. Видричка з доставкою- ID: UA-2025-09-09-003729-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26370252
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні непромислового використання з доставкою для ПББ ЕМД с.Кленовець та ПББ ЕМД...×-
Дрова паливні непромислового використання з доставкою для ПББ ЕМД с.Кленовець та ПББ ЕМД с.Чинадієво (ДК 021:2015:03410000-7 Деревина)
- ID: UA-2024-10-30-009943-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23077445
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні букові для ПББ ЕМД с. Косівська Поляна (ДК 021:2015:03410000-7 Деревина)- ID: UA-2024-10-30-007649-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23075323
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ ІІІ група хвойних порід для ППБ ЕМД с. Видричка(ДК 021:2015:0341...×-
Деревина дров"яна НВ ІІІ група хвойних порід для ППБ ЕМД с. Видричка(ДК 021:2015:03410000-7 Деревина)
- ID: UA-2024-10-14-002369-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22875234
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ для ППБ ЕМД с. Варі (ДК 021:2015:03410000-7 Деревина)- ID: UA-2024-10-10-000577-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22844134
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ для ППБ ЕМД с. Костринська Розтока, ППБ ЕМД с. Ставне, ППБ ЕМД с...×-
Деревина дров"яна НВ для ППБ ЕМД с. Костринська Розтока, ППБ ЕМД с. Ставне, ППБ ЕМД с.Тур"ї Ремети (ДК 021:2015:03410000-7 Деревина)
- ID: UA-2024-09-26-007632-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22715811
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна (ДК 021: 2015: 03410000-7 Деревина)- ID: UA-2023-09-05-008539-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18866775
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна НВ з доставкою для ППБ ЕМД с.Косонь, ППБ ЕМД с.Варі (ДК 021: 2015: 0341...×-
Деревина дров’яна НВ з доставкою для ППБ ЕМД с.Косонь, ППБ ЕМД с.Варі (ДК 021: 2015: 03410000-7 Деревина)
- ID: UA-2023-06-05-012275-a
- Дата створення : 05.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17995796
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров"яна НВ для ППБ ЕМД с. Костринська Розтока, ППБ ЕМД с. Ставне (ДК 021:20...×-
Деревина дров"яна НВ для ППБ ЕМД с. Костринська Розтока, ППБ ЕМД с. Ставне (ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина)
- ID: UA-2023-05-24-008731-a
- Дата створення : 24.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17879889
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дров’яна деревина ПВ з доставкою для ППБ ЕМД с.Тур’я Ремета- ID: UA-2023-05-23-002615-a
- Дата створення : 23.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17857754
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна непромислового використання з доставкою для ППБ ЕМД с.Кленовець- ID: UA-2023-02-15-010538-a
- Дата створення : 15.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16987770
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -