-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, твердолистяні, 1 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2025-12-11-018166-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27520150
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, твердолистяні, 1 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2025-11-20-011784-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27203528
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, твердолистяні, 1 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2025-10-29-002529-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26926679
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, твердолистяні, 1 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2024-11-08-007350-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23183466
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, твердолистяні, 2 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2023-11-13-001973-a
- Дата створення : 13.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19601641
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, дуб звичайний, 2 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2023-11-07-005825-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19538776
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, дуб звичайний, 2 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2023-10-12-002104-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19256981
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, від 1 м.куб.- ID: UA-2023-08-31-001890-a
- Дата створення : 31.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18824633
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання твердих порід (дуб, ясен)- ID: UA-2023-06-12-007958-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18069036
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка підлоги 35мм x 135мм x 3м- ID: UA-2022-02-16-012841-b
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14165753
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні твердих порід- ID: UA-2021-12-23-010096-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13394195
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні твердих порід- ID: UA-2021-12-23-009853-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13393338
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова твердих порід- ID: UA-2021-12-15-016230-c
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13159620
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відходи від переробки деревини хвойних порід для господарських потреб (випікання хліба)- ID: UA-2021-08-30-006016-a
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11292416
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова хвойних порід для господарської мети (випікання хліба)- ID: UA-2020-12-10-007522-c
- Дата створення : 10.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7663208
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)" ЄДРПОУ: 08564535ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -