-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
блок живлення, накопичувач, оперативна память, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне...×-
блок живлення, накопичувач, оперативна память, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання
- ID: UA-2024-11-12-006680-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23216256
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП лазерний, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання.Примітки:Закупівля зд...×-
БФП лазерний, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання.Примітки:Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та до пункту 11 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», а також відповідно до кошторисних призначень і до листа керівника закладу освіти Вигодської селищної ради № 07-02/18 від 19.03.2024
- ID: UA-2024-06-10-000735-a
- Дата створення : 10.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21780280
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мультемедійний комплект для класу безпеки(комплект компютерного обладнання) код за ДК 021:...×-
Мультемедійний комплект для класу безпеки(комплект компютерного обладнання) код за ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.Примітки:Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та до пункту 11 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».Відповідно до листа керівника закладу освіти в яких просять посприяти в закупівлі обладнання для класу безпеки відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.09.2022 № 792-р відповідно до п.22. "Створення та забезпечення функціонування класів безпеки у закладах освіти ". Відповідно до листа керівника закладу освіти, в якому просить посприяти в закупівлі,.В зв’язку з цим виникла потреба відповідно до цієї потреби надали кошти. Відповідно до Рішення сесії Вигодської селищно ради від 07.11.2023 року № 1949-35/2023.
- ID: UA-2023-12-21-008975-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20185776
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Струменевий принтер БФПза ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання.Примітки:Закуп...×-
Струменевий принтер БФПза ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання.Примітки:Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та до пункту 11 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», а також відповідно до листа керівника закладу освіти від 30.06.2023 № 17 в якому просить посприяти в цій потребі.
- ID: UA-2023-10-19-002779-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19337262
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання(Накопичувачі SSD). Примітки:Закупівля зд...×-
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання(Накопичувачі SSD). Примітки:Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та до пункту 11 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
- ID: UA-2023-07-27-008564-a
- Дата створення : 27.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18522113
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “30230000-0” Комп’ютерне обладнання (системний блок в зборі)- ID: UA-2022-11-28-004621-a
- Дата створення : 28.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16008475
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “30230000-0” Комп’ютерне обладнання (системний блок в зборі)- ID: UA-2022-10-28-007549-a
- Дата створення : 28.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15708730
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання для закла...×-
за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання для закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради)
- ID: UA-2021-10-23-001663-a
- Дата створення : 23.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12109964
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання та приладдя (комп’ютерне обладнан...×-
за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання та приладдя (комп’ютерне обладнання для НУШ)
- ID: UA-2021-10-22-006877-a
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12103078
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання та приладдя (комп’ютерне обладнання дл...×-
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання та приладдя (комп’ютерне обладнання для НУШ)
- ID: UA-2021-09-20-005375-c
- Дата створення : 20.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11613211
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Kingston SSDNowA400 SATAIII TLC SSD 240 GB, модуль пам'яті SODIMM DDR3L 4 Gb 1600 MHz...×-
Kingston SSDNowA400 SATAIII TLC SSD 240 GB, модуль пам'яті SODIMM DDR3L 4 Gb 1600 MHz GOODRAM(Код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
- ID: UA-2021-05-14-002727-b
- Дата створення : 14.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9874016
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер код за ДК 021:2015:30230000-0- "Комп’ютерне обладнання"- ID: UA-2021-04-26-003691-c
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9679156
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання та приладдя- ID: UA-2020-11-17-004230-b
- Дата створення : 17.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7238714
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (комп’ютерне обладнання для закладів загальної середньої освіти Виг...×-
Комп’ютерне обладнання (комп’ютерне обладнання для закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.)
- ID: UA-2020-07-28-007669-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5738332
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -