-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Захищені носії ключової інформації (токени)- ID: UA-2026-08-06-010392-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016451
ГУ ДМС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2024-12-03-012688-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23497118
ГУ ДМС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гарнітура VT6200-DQD(P)-RJ9(03) за кодом CPV за ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне об...×-
Гарнітура VT6200-DQD(P)-RJ9(03) за кодом CPV за ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання
- ID: UA-2024-04-19-002731-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21347060
ГУ ДМС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп'ютер (системний блок)- ID: UA-2022-11-08-001839-a
- Дата створення : 08.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15794795
ГУ ДМС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дротовий комплект ( клавіатура та миша)- ID: UA-2022-10-28-010046-a
- Дата створення : 28.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15711205
ГУ ДМС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
БФП Canon i- SENSYS MF 3010 або еквівалент, БФП CANON image RUNNER 1643i або еквівалент- ID: UA-2021-06-25-001755-a
- Дата створення : 25.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10493112
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon MF3010- ID: UA-2021-04-23-001401-a
- Дата створення : 23.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9648233
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
багатофункціональний пристрій- ID: UA-2020-12-24-008321-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8006848
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010, 18ppm A4, pr/sc/cop- ID: UA-2020-09-21-000417-a
- Дата створення : 21.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6371658
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жорсткий диск зовнішній Western Digital My Passport 1TB Black (WDBYVG0010BBK-WESN)- ID: UA-2020-09-09-003146-a
- Дата створення : 09.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6229211
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30233000-1 Пристрої для зберігання та зчитування данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер- ID: UA-2020-08-05-000313-a
- Дата створення : 05.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5808442
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клавіатура Logitech K120- ID: UA-2020-02-26-000849-b
- Дата створення : 26.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4556381
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ситемні блоки- ID: UA-2020-01-20-000312-b
- Дата створення : 23.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4346040
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
принтер Canon LBP-611 CN- ID: UA-2019-11-26-001144-a
- Дата створення : 26.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4071412
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання (принтер)- ID: UA-2019-11-15-003118-b
- Дата створення : 15.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4023099
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 37806243ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -