-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Придбання комп’ютерного та мультимедійного обладнання для навчального кабінету для забезпе...×-
Придбання комп’ютерного та мультимедійного обладнання для навчального кабінету для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область
- ID: UA-2026-06-25-002639-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29646547
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна миша Logitech- ID: UA-2026-04-15-003228-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28918267
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon- ID: UA-2026-03-11-007357-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28569299
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання комп’ютерного, відео та мережевого обладнання для облаштування кабінету інформат...×-
Придбання комп’ютерного, відео та мережевого обладнання для облаштування кабінету інформатики комунальної організації (установи, закладу) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: м. Шостка вул. Героїв Шосткинщини 24А
- ID: UA-2025-06-06-001007-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25527152
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клавіатура A4 Tech KR-92 Black USB- ID: UA-2025-06-03-007262-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25490420
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання комп’ютерного обладнання для гуртків «Радіоелектроніка» та «Основи науково дослі...×-
Придбання комп’ютерного обладнання для гуртків «Радіоелектроніка» та «Основи науково дослідницької діяльності» для комунальної організації (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області
- ID: UA-2025-06-03-003299-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25486503
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клавіатура A4 Tech KR-92 Black USB- ID: UA-2025-05-12-011325-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25272775
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon- ID: UA-2025-03-10-001473-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24653674
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна миша- ID: UA-2025-02-21-006251-a
- Дата створення : 21.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24505304
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon- ID: UA-2025-01-31-009979-a
- Дата створення : 31.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24269026
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання багатофункціональних пристроїв- ID: UA-2025-01-28-006289-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24208386
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson для Шосткинської гімназії- ID: UA-2025-01-14-013840-a
- Дата створення : 14.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24019449
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson для Шосткинської гімназії- ID: UA-2025-01-13-006319-a
- Дата створення : 13.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23997548
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна миша- ID: UA-2024-12-11-013254-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23627832
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункційний пристрій Epson L3211- ID: UA-2024-09-12-002957-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22563680
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -