-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільний апаратно-програмний комплекс "Мобільний офіс" ("Мобільний ЦНАП&qu...- ID: UA-2026-09-04-002918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291716
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшет Oukitel RT7 5G 12/256GB- ID: UA-2024-11-22-005449-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23359456
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер R-LINE AMD Ryzen 5 5600G/A520/16G DDR4/512G SSD/400W/W11Pro- ID: UA-2024-10-29-008757-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23060639
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер DIAWEST A560016512W11P- ID: UA-2024-10-07-001392-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22802051
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшети- ID: UA-2024-05-08-009654-a
- Дата створення : 08.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21505768
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет XIOMI REDMI PAD SE4/128Gb- ID: UA-2023-12-13-016651-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20047858
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2023-08-10-010583-a
- Дата створення : 10.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18644560
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2022-02-03-014387-b
- Дата створення : 03.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13952411
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук LENOVO- ID: UA-2021-12-07-010428-c
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12930957
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карта пам'яті, ноутбук Lenovo, флеш- накопичувач- ID: UA-2021-12-07-002967-c
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12917981
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2021-09-27-010333-b
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11730752
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2021-09-03-008059-c
- Дата створення : 03.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11363302
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук вчителя LENOVO в комплекті з програмним забезпеченням- ID: UA-2021-09-02-005573-a
- Дата створення : 02.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11337811
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2021-08-17-011775-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11152767
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2021-07-21-005974-b
- Дата створення : 21.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10803047
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -