-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина).Ноутбук- ID: UA-2020-12-16-008882-a
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7805166
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина).Ноутбук.- ID: UA-2020-12-16-008845-a
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7805063
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2020-11-26-001418-a
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7397416
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2020-11-05-013839-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7072464
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2020-10-30-001660-b
- Дата створення : 30.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6973037
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2020-09-07-000014-a
- Дата створення : 07.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6173590
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2020-07-29-009555-c
- Дата створення : 29.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5755937
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
машини для обробки даних- ID: UA-2019-12-19-003330-a
- Дата створення : 19.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4219884
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
машини для обробки даних- ID: UA-2019-12-16-005331-b
- Дата створення : 16.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4187871
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
машини для обробки даних- ID: UA-2019-11-29-002001-c
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4091137
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
машини для обробки даних- ID: UA-2019-09-13-000002-a
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3777998
Відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2019-06-28-000004-a
- Дата створення : 28.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3526264
Управління освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2019-06-10-000006-b
- Дата створення : 10.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3461738
Управління освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп"ютерна техніка- ID: UA-2019-06-10-000009-b
- Дата створення : 10.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3461733
Управління освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп"ютерна техніка- ID: UA-2019-05-10-000007-c
- Дата створення : 10.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3332281
Управління освіти Хотинської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39967399ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -