-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-06-11-011040-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29512674
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-05-13-011370-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29213881
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-05-05-000592-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29112041
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-05-04-009050-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29106587
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютери настільні- ID: UA-2026-05-04-000128-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29097682
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютери настільні- ID: UA-2026-05-01-009108-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29093641
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютери настільні- ID: UA-2025-09-02-006263-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26302521
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук, системний блок, моноблок- ID: UA-2025-04-09-012913-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24970195
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сканер планшетний, A4, 1 500 арк./д., 20 ст./хв., АПД, Duplex, USB- ID: UA-2024-09-20-011726-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22659615
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки, моноблоки, сканери штрих- коду USB, сканер, комп’ютери, планшетний сканер- ID: UA-2024-07-04-008591-a
- Дата створення : 04.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21998324
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки, моноблоки, сканери штрих- коду USB- ID: UA-2023-11-28-014753-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19815728
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки, моноблоки, сканери штрих- коду USB- ID: UA-2023-11-15-015503-a
- Дата створення : 15.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19649887
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблок 23,8″ (1920x1080), Intel Core i3 10-го покоління, H410, 8 ГБ- ID: UA-2021-12-21-004992-a
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13334853
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютер настільний AMD Ryzen 5 3000 серії, B450, 16 ГБ, GTX 1660 6ГБ, Tower- ID: UA-2021-12-21-004956-a
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13334616
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблок 23,8″ (1920x1080), Intel Core i3 10-го покоління, H410, 8 ГБ- ID: UA-2021-12-21-007530-b
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13322922
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -