-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v31) Intel 6-Core i5-10400F 2.9-4.3Gh...×-
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v31) Intel 6-Core i5-10400F 2.9-4.3Ghz / GeForce GT 710 2GB / 16Gb DDR4-2666 / 480GB SSD / QUBE QB05M U3
- ID: UA-2025-12-09-011857-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27467111
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція з комплексом обладнання та встановленим спеціалізованим програмним забезпеч...×-
Робоча станція з комплексом обладнання та встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина у формі картки
- ID: UA-2024-01-22-001704-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20461974
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робоча станція з комплексом обладнання та встановленим спеціалізованим програмним забезпеч...×-
Робоча станція з комплексом обладнання та встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина у формі картки
- ID: UA-2023-12-12-016220-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20023266
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютер настільний Tower, AMD Ryzen 5 5000 G-Series, AMD A520, 8 Гб, 480 Гб, W11P- ID: UA-2023-12-04-017927-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19891934
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція з комплексом обладнання та встановленим спеціалізованим програмним забезпеч...×-
Робоча станція з комплексом обладнання та встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина у формі картки
- ID: UA-2023-11-29-012380-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19830322
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2021-12-28-004194-c
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13465764
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)(Придбання ком...×-
код за ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)(Придбання комп’ютерної техніки для Вилянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області)
- ID: UA-2021-11-30-003368-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12771646
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)(Придбання ком...×-
код за ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)(Придбання комп’ютерної техніки для Вилянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області)
- ID: UA-2021-11-17-009323-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12533248
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональні комп’ютери 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2021-07-19-006480-b
- Дата створення : 19.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10767888
Томашпільська селищна рада ЄДРПОУ: 04326218ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -