-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна техніка дя Синівської ЗОШ- ID: UA-2019-11-11-001224-a
- Дата створення : 11.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3996604
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна техніка- ID: UA-2019-10-30-000601-a
- Дата створення : 30.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3951357
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшети- ID: UA-2019-09-18-000926-a
- Дата створення : 18.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3796836
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Aser One S1003P-14DZ- ID: UA-2019-09-13-002194-b
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3782364
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшети- ID: UA-2019-09-11-000436-a
- Дата створення : 11.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3769689
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерна техніка- ID: UA-2019-08-22-000010-b
- Дата створення : 22.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3706629
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп`ютерна техніка для Калінінської ЗОШ- ID: UA-2019-08-14-000457-a
- Дата створення : 14.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3678005
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна техніка для Русанівського НВК- ID: UA-2019-08-13-001173-b
- Дата створення : 13.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3676066
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерна техніка для Яснопільщанського НВК- ID: UA-2019-08-08-002771-b
- Дата створення : 08.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3662401
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки персонльних даних для КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ сту...×-
Машини для обробки персонльних даних для КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
- ID: UA-2019-07-11-000540-a
- Дата створення : 11.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3569449
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект багатофункціональних пристроїв Canon- ID: UA-2019-06-06-000062-a
- Дата створення : 06.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3443614
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна техніка- ID: UA-2019-06-05-003046-b
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3442578
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна техніка- ID: UA-2019-06-05-002874-b
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3442293
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Lenovo Tab E10- ID: UA-2019-06-05-002528-b
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3441861
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Планшети- ID: UA-2019-05-14-000199-c
- Дата створення : 14.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3349842
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЄДРПОУ: 02147782ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -