-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп`ютер - 2 шт. для відділу освіти Криворізької РДА- ID: UA-2017-12-19-003376-c
- Дата створення : 19.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1482098
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської обл...×-
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської області за кодом ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2017-12-07-003013-c
- Дата створення : 19.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1475411
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської обл...×-
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської області за кодом ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2017-11-17-001148-b
- Дата створення : 17.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1393944
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональні комп`ютери для відділу освіти Криворізької РДА- ID: UA-2017-11-07-002590-c
- Дата створення : 07.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1383729
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської обл...×-
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської області за кодом ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2017-10-02-000134-b
- Дата створення : 02.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1372338
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплекти комп’ютерної техніки (Системний блок, монітор, клавіатура, миша) для КЗ Широківс...×-
Комплекти комп’ютерної техніки (Системний блок, монітор, клавіатура, миша) для КЗ Широківська ЗОШ ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2017-10-12-000695-a
- Дата створення : 12.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1340162
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської обл...×-
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської області за кодом ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2017-10-30-001645-a
- Дата створення : 30.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1324598
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системний блок для Червоношахтарської ЗОШ- ID: UA-2017-09-19-002610-c
- Дата створення : 19.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1225933
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп’ютери (комп’ютерні комплекти для оснащення навчального класу (системний б...×-
Персональні комп’ютери (комп’ютерні комплекти для оснащення навчального класу (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миша») для Гейківської ЗОШ
- ID: UA-2017-09-26-002018-a
- Дата створення : 09.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1207774
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональніий комп’ютер (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миша») для Нед...×-
Персональніий комп’ютер (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миша») для Недайводського НВК
- ID: UA-2017-07-25-000782-b
- Дата створення : 25.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1146149
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської обла...×-
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської області за кодом ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2017-08-18-000486-a
- Дата створення : 04.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1107890
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської обл...×-
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської області
- ID: UA-2017-07-27-001175-b
- Дата створення : 27.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1056157
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської обл...×-
Персональні комп’ютери для навчальних закладів Криворізького району Дніпропетровської області
- ID: UA-2017-07-03-001096-b
- Дата створення : 03.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1012709
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій БПФ для Недайводського НВК- ID: UA-2017-05-31-000903-b
- Дата створення : 31.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 961441
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук для Недайводського НВК- ID: UA-2017-05-31-000616-b
- Дата створення : 31.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 880435
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериТорги відміненоТорги відмінено -