-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Носії інформації- ID: UA-2026-03-27-005078-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28750206
Управління соціальної та ветеранської політики Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30234000-8 Носії інформаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер в комплекті: системний блок, клавіатура, маніпулятор "миш...- ID: UA-2025-09-01-001230-a
- Дата створення : 01.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26287358
Управління соціальної та ветеранської політики Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-08-25-004940-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26227827
Управління соціальної та ветеранської політики Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-08-25-004583-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26227770
Управління соціальної та ветеранської політики Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб криптографічного захисту інформації- "Ключ електронний" Алмаз-1К" у м...×-
Засіб криптографічного захисту інформації- "Ключ електронний" Алмаз-1К" у металевому корпусі
- ID: UA-2024-10-21-003340-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22955583
Управління соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект Vinga Advanced A0230 (I5M16INT/A0230) в т.ч.: Комп'ютер Vinga Advanced A0230...×-
Комплект Vinga Advanced A0230 (I5M16INT/A0230) в т.ч.: Комп'ютер Vinga Advanced A0230 (I5M16INT.A0230), Монітор ASUS VP229HE, Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643) мембранна, USB, чорна, Мишка Logitech B100 (910-003357)
- ID: UA-2023-11-15-009562-a
- Дата створення : 15.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19643865
Управління соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб криптографічного захисту інформації "Ключ електронний "Алмаз- 1 К"- ID: UA-2022-02-14-006075-b
- Дата створення : 14.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14109919
Управління соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний комп'ютер- ID: UA-2021-12-06-004461-a
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12897447
Управління соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Принтер- ID: UA-2019-12-06-000169-c
- Дата створення : 06.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4123860
Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30232000-4 Периферійне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний комп'ютер (системний блок)- ID: UA-2019-08-12-000436-b
- Дата створення : 12.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3669336
Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний комп`ютер (системний блок)- ID: UA-2019-08-01-000927-b
- Дата створення : 01.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3636007
Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний комп `ютер- ID: UA-2019-03-22-000354-c
- Дата створення : 22.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3204515
Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Принтер серії CANON- ID: UA-2017-04-21-000757-c
- Дата створення : 21.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1722418
Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30232110-8 Лазерні принтериЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багато функціональний пристрій- ID: UA-2017-12-14-001890-a
- Дата створення : 14.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1493542
Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30232110-8 Лазерні принтериЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп'ютер у комплекті (системний блок, моніпулятор "миша",клав...- ID: UA-2017-11-17-000318-a
- Дата створення : 17.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1478124
Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37447984ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -