-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-06-29-002090-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29672877
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оренди комп'ютерного обладнання для місцевих загальних судів Івано-Франківс...×-
Послуги з оренди комп'ютерного обладнання для місцевих загальних судів Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-06-05-010682-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29455484
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувач SSD для місцевих загальних судів Івано-Франківської області- ID: UA-2026-06-05-009778-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29454584
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оптичний привід для місцевих загальних судів Івано-Франківської області- ID: UA-2026-06-03-008230-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29423793
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для залу судових засідань для Калуського мр/с Івано-Франківської області- ID: UA-2025-12-24-003062-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27738606
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери (закупівля за кошти субвенції)- ID: UA-2025-09-09-008055-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26374589
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сканери- ID: UA-2025-08-26-004680-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26240871
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (БФП)- ID: UA-2025-08-20-004473-a
- Дата створення : 20.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26188996
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери- ID: UA-2025-08-18-001594-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26161254
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо оренди устаткування та майна для місцевих загальних судів Івано-Франківської...×-
Послуги щодо оренди устаткування та майна для місцевих загальних судів Івано-Франківської області
- ID: UA-2025-05-23-003218-a
- Дата створення : 23.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25392991
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтери- ID: UA-2025-02-12-013594-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24410034
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Принтери- ID: UA-2025-01-29-013310-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24235738
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (БФП)- ID: UA-2024-12-23-015205-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23825765
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери- ID: UA-2024-12-12-012509-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23649945
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтери- ID: UA-2024-12-10-019343-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23611250
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 26289647ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена