-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 : 2015 – 30190000 – 7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2021-06-11-010954-b
- Дата створення : 11.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10308637
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 : 2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2021-06-11-010007-b
- Дата створення : 11.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10307308
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2020-12-02-005884-c
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7499947
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (штемпельна продукція)- ID: UA-2020-08-11-002028-b
- Дата створення : 11.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5879105
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2020-07-20-002074-c
- Дата створення : 20.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5640853
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2019-11-27-004175-b
- Дата створення : 27.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4077923
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2019-06-14-003168-b
- Дата створення : 14.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3484266
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2019-05-24-000221-a
- Дата створення : 24.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3402282
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2018-12-30-000002-c
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2822605
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2018-12-10-001134-a
- Дата створення : 10.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2769834
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2018-12-19-002169-c
- Дата створення : 19.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2764066
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2018-11-26-001977-b
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2733709
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2018-12-10-001153-a
- Дата створення : 10.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2700694
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2018-04-25-001569-b
- Дата створення : 25.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1919511
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2017-12-15-002327-b
- Дата створення : 15.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1461617
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -