-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-04-011364-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300033
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печатка та штамп з оснастками- ID: UA-2026-09-04-010792-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299469
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Біндер 51мм- ID: UA-2026-06-26-006644-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29664239
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30197000-6 Дрібне канцелярське приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські скріпки- ID: UA-2026-05-26-007794-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29341169
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30197220-4 Канцелярські скріпкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний А4- ID: UA-2026-01-21-015396-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27997719
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2025-11-13-013306-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27116003
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печатки та штампи з оснатками- ID: UA-2025-04-11-009392-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24996502
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30192153-8 ШтампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2025-04-04-004470-a
- Дата створення : 04.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24919202
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2025-03-21-007544-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24788940
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний А4- ID: UA-2025-02-12-013763-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24410211
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2024-08-15-006964-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22324984
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А4- ID: UA-2024-03-08-004033-a
- Дата створення : 08.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20967989
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний А4- ID: UA-2024-02-19-008763-a
- Дата створення : 19.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20785192
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний Maestro Standart+, Mondi- ID: UA-2024-02-13-006265-a
- Дата створення : 13.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20728574
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2023-12-21-016396-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20193107
Ладижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26340160ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -