-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцелярські товари в асортименті- ID: UA-2025-03-10-009769-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24661928
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцелярські товари в асортименті- ID: UA-2025-03-10-005331-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24657348
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2024-02-20-006418-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20797185
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2023-02-23-006131-a
- Дата створення : 23.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17072980
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штампи- ID: UA-2022-11-30-009717-a
- Дата створення : 30.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16045068
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір- ID: UA-2022-10-13-005624-a
- Дата створення : 13.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15569665
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Канцелярське приладдя- ID: UA-2022-01-26-001532-c
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13778066
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Канцелярське приладдя- ID: UA-2022-01-12-006271-a
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13587834
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штамп- ID: UA-2021-04-20-008490-a
- Дата створення : 20.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9596779
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2021-04-09-005328-c
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9455110
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти, папір А4- ID: UA-2021-04-09-006802-a
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9453707
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти, папір А4- ID: UA-2021-04-09-004923-c
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9452319
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2021-04-09-006140-a
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9451449
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручки, скріпки- ID: UA-2021-04-08-008800-b
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9436956
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2021-04-08-003313-a
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9428774
Ружинська селищна рада ЄДРПОУ: 04344707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -