-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля: Папір, конверти та канцелярські товари різні (ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне у...×-
Закупівля: Папір, конверти та канцелярські товари різні (ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2019-07-08-001156-b
- Дата створення : 08.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3552857
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2019-06-05-001795-b
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3440849
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп'ютери- ID: UA-2019-06-04-002464-b
- Дата створення : 04.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3437233
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісна та комп'ютерна техніка- ID: UA-2019-05-23-001626-c
- Дата створення : 23.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3401453
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля паперу, конвертів та канцелярських товарів різних- ID: UA-2018-12-18-000419-c
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2747760
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2016-07-20-000341-a
- Дата створення : 06.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2677086
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір формату А-4- ID: UA-2016-11-24-000516-c
- Дата створення : 06.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2677008
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля канцтоварів- ID: UA-2016-11-29-000424-c
- Дата створення : 06.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2676915
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля принтерів- ID: UA-2018-12-05-004659-c
- Дата створення : 05.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2675450
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Закупівля МФУ HP LaserJet Pro M26A - 20 штук- ID: UA-2018-11-01-001126-a
- Дата створення : 01.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2591568
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпеченняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Закупівля МФУ HP LaserJet Pro M26A - 20 штук- ID: UA-2018-10-18-002799-b
- Дата створення : 18.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2528989
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпеченняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір, конверти та канцелярські товари різні- ID: UA-2018-07-10-001435-c
- Дата створення : 10.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2291544
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір, конверти та канцелярські товари різні- ID: UA-2018-06-12-000213-a
- Дата створення : 12.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2131638
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Закупівля ЕОМ (системних блоків комп'ютера) за такими параметрами: Жорсткий диск 3.5&...×-
Закупівля ЕОМ (системних блоків комп'ютера) за такими параметрами: Жорсткий диск 3.5" 500Gb TOSHIBA (HDWD105UZSVA) Корпус CASECOM CJ-171 Материнська плата ASUS H110M-K Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 4GB 2400 MHz Patriot (PSD44G240081H) Оптичний привід DVD±RW LG ODD LUGH24NSD1 Процесор INTEL Core™ i3 7100 (BX80677I37100) в кількості - 5 ЕОМ
- ID: UA-2017-12-06-001886-c
- Дата створення : 06.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1481187
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля засобів криптографічного захисту інформації- ID: UA-2017-12-14-002326-a
- Дата створення : 14.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1455662
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 02894548ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -