-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз- ID: UA-2026-09-03-015184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288516
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз- ID: UA-2026-09-03-014544-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287886
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
1320Т (РТ20А) Біотуалет домашній 20л., пластик, індикатор, клапан, патрубок- ID: UA-2026-04-16-000342-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28929252
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз G12+ STANDARD-40 LONG LIFE Червоний (4,5 кг)- ID: UA-2026-03-31-000342-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28771542
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифризи та інше- ID: UA-2026-03-29-000486-a
- Дата створення : 29.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28758587
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз- ID: UA-2025-12-31-002023-a
- Дата створення : 31.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27817565
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз, омивач скла- ID: UA-2025-11-20-017296-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27209014
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Біотуалет портативний, комплект рідини для біотуалету, 2 л (для верхнього баку) + 2 л (д...×-
«Біотуалет портативний, комплект рідини для біотуалету, 2 л (для верхнього баку) + 2 л (для нижнього баку))
- ID: UA-2025-11-20-016488-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27208208
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифризи- ID: UA-2025-11-17-010491-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27148299
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифризи та інше- ID: UA-2025-11-03-013876-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26980823
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Біотуалети портативні ТЕ – 1120Т або еквівалент, Комплект рідини для біотуалету DuoPack...×-
Біотуалети портативні ТЕ – 1120Т або еквівалент, Комплект рідини для біотуалету DuoPack DuoPack Campa Green 1,5 л + Campa Rinse 1,5 л, або еквівалент)
- ID: UA-2025-09-26-013239-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26576754
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз, дистильована вода- ID: UA-2025-07-14-007104-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25872143
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз, омивач скла- ID: UA-2025-06-04-011368-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25508968
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз- ID: UA-2025-04-09-010649-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24967789
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз, Омивачі скла- ID: UA-2025-02-25-001183-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24528973
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -