-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (РІДИНА ДЛЯ ПРОМИВКИ (200 мл) CL1...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (РІДИНА ДЛЯ ПРОМИВКИ (200 мл) CL10).
- ID: UA-2026-09-02-002740-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261608
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очищувач монтажної піни ANSERGLOB...×-
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очищувач монтажної піни ANSERGLOB PRO CLEANER, 400 мл).
- ID: UA-2026-03-17-012064-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28633739
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (паста шиномонтажна)- ID: UA-2026-03-17-011710-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28633415
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очісник гальмівної системи в аеро...×-
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очісник гальмівної системи в аерозолі 400г.) (YUKOIL))
- ID: UA-2026-03-17-001710-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28623424
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Спрей-мастило силіконове 500мл, P...×-
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Спрей-мастило силіконове 500мл, Piton Silicone Spray PRO)
- ID: UA-2026-03-11-011948-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28573882
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очисник електроконтактів Verylube...×-
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очисник електроконтактів Verylube 320 мл)
- ID: UA-2026-02-16-003335-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28311164
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (антигель)- ID: UA-2026-02-09-002982-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28227765
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очисник гальм Piton 400 мл)- ID: UA-2025-07-18-006174-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25916860
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Смазка FEBI MoS2 для шрус (100г)...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Смазка FEBI MoS2 для шрус (100г))
- ID: UA-2025-07-16-004618-a
- Дата створення : 16.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25892821
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (24951311-8 Антифризні речовини) (...×-
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (24951311-8 Антифризні речовини) (Антифризна рідина CAT ELC та антифризна рідина концентрат (червоний та синій))
- ID: UA-2025-07-16-002056-a
- Дата створення : 16.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25890169
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (24951311-8 Антифризні речовини) (...×-
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (24951311-8 Антифризні речовини) (Антифризна рідина CAT ELC та антифризна рідина концентрат (червоний та синій))
- ID: UA-2025-06-23-003671-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25679163
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Рідина для системи SCR (сечовин...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Рідина для системи SCR (сечовина) CrossChem)
- ID: UA-2025-06-20-003444-a
- Дата створення : 20.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25664927
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Гель для прохідності каналізаційн...×-
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Гель для прохідності каналізаційних труб)
- ID: UA-2025-06-17-011178-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25629934
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очисник гальмівної системи)- ID: UA-2025-05-21-003420-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25363625
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очисник електроконтактів <AXXI...×-
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Очисник електроконтактів <AXXIS> 450 мл)
- ID: UA-2025-04-17-005861-a
- Дата створення : 17.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25048228
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -